bg_image
NETGAZ

Sıkça Sorulan Sorular

DOĞALGAZ NEDİR

Yaşam alanlarını sıcacık bir yuva haline getiren doğalgaz sistemleri, doğru ve profesyonel bir firmayla yapıldığında uzun yıllar sorunsuz bir kullanım ömrünü garanti verir. Sıcak su kaynağınızın kesintisiz ve sorunsuz olması doğalgaz tesisatının doğru konumlandırılmasına bağlıdır. Emin eller olarak izmir doğalgaz tesisatı döşemesini sorunsuz, 1. Sınıf malzemeler kullanarak ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İzmir ilinde yaşıyor ve yeni yaşam alanınıza ya da eskimiş doğalgaz tesisatına çözüm getirmek istiyorsanız hemen bizi arayabilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Doğalgazsız yaşam alanı maalesef yaşam alanından sayılmaz. Çünkü soğuk kış gecelerinde ya da sıcak su ihtiyacınızı karşılamak için mutlaka doğalgaz tesisatına ihtiyacınız vardır.

SOĞUTMA TESİSATI NEDİR?

Soğutma, bir maddenin veya ortamın sıcaklığını, onu çevreleyen ortamın sıcaklığının altına indirmek ve orada muhafaza etmek üzere ısısının alınması işlemine denir. Merkezi soğutma sistemleri bir merkezde hazırlanan soğutulmuş akışkanın borular vasıtasıyla nihai soğutucu cihazlara ulaştırmak yoluyla yapılır. Burada nihai soğutucu cihazlar fancoil yada klima santralleri olabilir. Akışkanı soğutmak üzere ısı merkezinde soğutucu cihaz ( chiller) bulunmaktadır.

ISI TESİSATI NEDİR?

Isıtma sistemleri, kullanılan mekanların istenen sıcaklıkta tutulabilmesi için ortamın ısı kaybının karşılanması prensibi ile çalışan sistemlerdir. Merkezi ve lokal (bölgesel) olarak iki ana başlıkta toplanabilir. Merkezi ısıtma, genel olarak, soğuk iklime sahip büyük yapılarda ve lokasyonlarda kullanılır. Sistem, kullanılacak akışkanı (su, hava veya buharı) ısıtmak için kullanılan sistemlerle ısıtılmış akışkanın dağıtımını boru tesisatı ile ısıyı ortam havasına transfer eder. Binalarda özel boruların zemin altından döşenmesi ile zeminden ısıtma yapılan merkezi ısıtma tesisatları da mevcuttur.

MEKANİK TESİSAT NEDİR?

İnsanların mahal olarak kullandığı alanlardaki yaşam standartlarını ve konforu arttırmaya yönelik yapılan ve binanın iç sistemini oluşturan bileşenlerin bütünüdür Mekanik Tesisat. Şirketimiz mekanik tesisat konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ile proje ve taahhüt hizmetleri vermektedir.

image

Hakkımızda Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geç

İletişime Geç

E-Posta: info@netgaz.com.tr & Telefon: 0 232 479 4 479

image
shape
shape